In prijs verlaagd! Hikvision DS-220AZJ-145-WA wandbeugel wit Bekijk groter
Hikvision DS-220AZJ-145-WA wandbeugel wit
Nieuw product
Meer details
-7.5%
Meer informatie
  • Geschikt voor Dome- en Turret-camera’s
  • Solide metalen constructie
  • Ondersteunt camera’s tot 2 kg
  • Compact ontwerp met nette afmetingen
  • Eenvoudige montage
  • Hoge compatibiliteit binnen het Hikvision-assortiment
ModelDS-220AZJ-145-WA
OmschrijvingWall mount Bracket for Dome and Turret Camera
Gewicht0.9 kg
KleurHikvision White
MateriaalMetaal
Afmetingen (B × L × H)145 mm × 186.4 mm × 77 mm (5.71" × 7.34" × 3.03")