In prijs verlaagd! Hikvision DS-1100KI Joystick/Keyboard Bekijk groter
Hikvision DS-1100KI(C) Joystick/Keyboard
Nieuw product
Maak HIER  een klantaccount aan en vraag live aan ons de beste prijs!
Meer details
-25%
Meer informatie
DS-1100KI Keyboard met joystick van Hikvision.
• Ergonomisch ontwerp met 800 × 480 LCD touch paneel
• Live weergave en afspelen van video op het scherm op een resolutie tot 1080p
• 1-kanaals video-decodering voor lokale voorbeeld
• Video-opname en de opname aan de lokale U-flash-schijf
• Compatibel met DVR / DVS, matrix, netwerk camera / dome, PC-DVR, etc.
• Ondersteuning van 15 operators, en elke gebruiker mag tot 256 apparaten te bedienen
Control mode
Control mode:|IP-based
Audio Input/Output
Line In:|1-ch, 3.5mm connector (2.0Vp-p, 1kΩ)
Audio Out:|1-ch, 3.5mm connector (Linear, 600Ω)
External interface
Communication interface:|1 RJ45 10M/100M/1000M adaptive Ethernet interface;
1 RS-232 interface;
1 RS-485 interface;
1 USB2.0 interface (for data storage and device upgrade)
General
LCD screen:|7” TFT LCD monitor with touch panel
Joystick:|3-axis joystick
Power supply:|12VDC
Power consumption:|≤15W
Working temperature:|-10°C ~ +55°C
Working humidity:|10%~90%
Size:|110mm (H)×193mm (W) ×435mm (D)